ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ СЕЛИЩА ГОГОЛЕВЕ!

ОФІЦІЙНЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Виконавчий комітет Гоголівської селищної ради попереджає жителів селища Гоголеве про недотримання вимог Правил благоустрою селища Гоголеве, а саме:
- про викидання обрізаного гілля дерев за межі двору;
- про викидання сміття та трупів домашніх тварин на комунальні землі громади;
- про забур’яненість біля дворів, садів та городів.

Боротьба з амброзією є спільною справою. Її розповсюдження загрожує здоров’ю місцевого населення. По можливості виривайте її з корінням і спалюйте. Це єдиний дозвіл для місцевого населення на право спалення відходів.

Дане попередження є офіційним (одночасно воно продубльоване в групі "Гоголеве - життя, події, оголошення" в соціальній мережі Фейсбук та на дошках оголошень), а тому за недотримання вимог Правил благоустрою селища Гоголеве до виявлених порушників будуть застосовані адміністративні важелі впливу (оформлятиметься протокол та накладатиметься штраф у розмірі від 850,00 грн. з подальшим інформуванням про це місцевого населення).

_______________________
Одночасно прохаємо жителів селища повикошувати бур’яни на цвинтарях біля могил своїх померлих родичів.