Вітання працівників культури з професійним святом!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Гоголівської громади!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Це свято – винагорода за вашу повсякденну працю, віддане служіння мистецтву. Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне.  Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич гоголівського краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!

Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.

Вітаючи вас з професійним святом, щиро бажаємо творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури, щедрих творчих ужинків, натхнення, міцного здоров'я, добра, благаполуччя та людської вдячності за нелегку але таку потрібну людям працю. А у вашому особистому житті нехай розквітає щастя, панує родинний затишок та благополуччя.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

З повагою,

Селищний голова Гоголівської селищної ради               Володимир Оришич