Відбудеться 31 сесія 7 скликання Гоголівської селищної ради

Шановні жителі селища Гоголеве!

11 жовтня 2018 року о 09-00 годині в глядацькій залі Будинку культури селища Гоголеве відбудеться відкрите пленарне засідання чергової тридцять першої сесії сьомого скликання Гоголівської селищної ради.

В переліку запропонованих до розгляду сесії ряд організаційних, соціальних, фінансових та земельних питань.

Про розгляд організаційних питань:

1. Про внесення змін до штатного розпису Гоголівської селищної ради щодо посади технічного працівника.

2. Про розгляд листа НГВУ «Полтаванафтогаз» щодо передачі сарая, що розміщений на території дитячого садка «Веселка», на баланс Гоголівської селищної ради.

3. Про розгляд листа НГВУ «Полтаванафтогаз» щодо затвердження тарифів на постачання теплової енергії та підігріву води.

4. Про надання в оренду ФОП Дівашук В.Г. приміщення по вулиці Гоголя, 48.

5. Про розгляд листа Великобагачанської РДА щодо розміщення білборда по вулиці Гоголя, 5

Про розгляд соціальних питань:

1. Про надання в четвертому кварталі 2018 року одноразових матеріальних допомог громадянам селища Гоголеве згідно черги в сумі (Горбатько Ганні Іванівні на операцію – 1000,00 грн.; Давидюку Григорію Івановичу на операцію – 1000,00 грн.; Кобилинській Тетяні Василівні на операцію – 1000,00 грн.).

2. Про встановлення черговості заяв жителів селища Гоголеве щодо надання їм матеріальних допомог (Горковенко Марія Федорівна на операцію - №28).

3. Про розгляд заяв інвалідів 1-ої групи щодо надання їм матеріальних допомог в загальній сумі 9000,00 грн.

4. Про розгляд заяв учасників бойових дій (АТО) щодо надання їм матеріальних допомог в загальній сумі 11500,00 грн.

5. Про розгляд колективного звернення батьків учнів 1-го класу Гоголівської ЗОШ щодо створення групи продовженого дня.

Про розгляд фінансових питань:

1. Про розгляд листа Комунального некомерційного підприємства «Великобагачанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Великобагачанської районної ради Полтавської області від щодо надання субвенції для потреб Гоголівської АЗПСМ на придбання пально-мастильних матеріалів (11200,00 грн.), канцтоварів та приладдя (500,00 грн.) та ремонт електрокардіографа (420грн.)

2. Про розгляд листа Комунального некомерційного підприємства «Великобагачанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Великобагачанської районної ради Полтавської області від щодо надання субвенції для потреб Гоголівської АЗПСМ на придбання медикаментів на пільговій основі окремим групам населення в сумі 10 000,00 грн.

3. Про розгляд листа Комунального некомерційного підприємства «Великобагачанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Великобагачанської районної ради Полтавської області від щодо надання субвенції для оплати комунальних послуг по Гоголівській АЗПСМ в сумі 119 900,00 тис.грн.

4. Про розгляд листа Комунального некомерційного підприємства «Великобагачанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Великобагачанської районної ради Полтавської області від щодо надання дозволу на право використання субвенції в сумі 5 000,00 грн. з «медикаментів» на «придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення».

5. Про розгляд листа відділу освіта, молоді та спорту Великобагачанської райдержадміністрації щодо надання субвенції на організацію харчування дітей учнів Гоголівської ЗОШ І-ІІІ ст. в період з вересня по грудень 2018 року в сумі 76 800,00 грн.

6. Про розгляд листа управління соціального захисту населення Великобагачанської райдержадміністрації щодо надання субвенції для придбання канцтоварів в сумі 2 230,00 грн.

7. Про внесення змін до бюджету Гоголівської селищної ради на 2018 рік.

Про розгляд земельних питань:

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Козацька селища Гоголеве та передачу її у власність гр. Давидюку Миколі Васильовичу.

2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Козацька селища Гоголеве та передачу її у власність гр. Коваленко Борису Юрійовичу.

3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Козацька селища Гоголеве та передачу її у власність гр. Тищенко Володимиру Івановичу.

4. Про надання дозволу гр. Костіну Василю Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Залізнодорожна, 66, селища Гоголеве.

5. Про надання дозволу гр. Данилейченко Анатолію Олексійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Шевченка, 5, селища Гоголеве.

6. Про погодження оформлення документів щодо земельної ділянки площею 2,0000 га в мікрорайоні Мошурине учаснику бойових дій (АТО) гр. Даценко Олександру Михайловичу.

7. Про надання в користування ФОП Шубкіну Валерію Федоровичу земельної ділянки площею 0,0050 га для розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми) по вулиці Станіслава Горєва, 20д, селища Гоголеве терміном на 10 років.

8. Про надання в користування ФОП Лобурець Ольги Василівни земельної ділянки площею 0,0150 га для розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми) по вулиці Станіслава Горєва, 16а, селища Гоголеве терміном на 10 років.

9. Про вилучення з користування земельної ділянки в:

-           гр. Бейгула Михайла Григоровича площею 0,0500 га в мікрорайоні «Гора-садок».

-           гр. Дешко Галини Дмитрівни площею 0,0200 га в мікрорайоні «Пожежна частина».

-           гр. Вовк Ганни Семенівни площею 0,0200 га в мікрорайоні «Пожежна частина».

-           гр. Калашник Катерини Іванівни площею 0,0300 га в мікрорайоні «Пожежної частини».

-           гр. Шаргородської Валентини Іванівни площею 0,0200 га в мікрорайоні «Пожежна частина».

-           гр. Романюк Наталії Валентинівни площею 0,0100 га в мікрорайоні «Гора-садок».

-           гр. Федорченко Надії Григорівни площею 0,0700 га в мікрорайоні «Пожежна частини».

-           гр. Вільхової Олени Григорівни площею 0,0700 га в мікрорайоні «Пожежна частина».

10. Про надання у власність дозволу гр. Явтушенко Валентині Василівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0030 га для будівництва гаража по вулиці Каштанова, __, селища Гоголеве.

11. Про надання дозволу гр. Ажажі Володимиру Вікторовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5000 га для городництва в мікрорайоні «Мошурине».

12. Про надання дозволу гр. Ажажі Олені Володимирівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5000 га для городництва в мікрорайоні «Мошурине».

Різне:

  1. Про розгляд пропозиції селищного голови Оришича В.В. щодо виділення коштів на співфінансування придбання додаткових крісел в глядацьку залу будинку культури селища Гоголеве в сумі 4 000,00 грн.
  2. Про розгляд пропозиції селищного голови Оришича В.В. щодо виділення коштів на придбання футбольної форми для команди селища.
  3. Про розгляд пропозиції селищного голови Оришича В.В. щодо надання субвенції на придбання п’яти шкільних парт для кабінету п’ятого класу Гоголівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Запрошуються представники:  Народного контролю селища,  ради ветеранів,  координаційних рад, підприємств, організацій, закладів та установ, звернення яких були направлені на розгляд сесії, а також громадяни, що подавали до неї заяви.

Вхід для всіх жителів селища Гоголеве – вільний.

Селищний голова – Оришич Володимир

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування


Календар свят України. Мова ділового спілкування

Логін: *

Пароль: *