Понівечено європаркан на ринку селища

Рубрика: «І знову наші людоньки!»

В п’ятницю, в ніч з 30 листопада на 1 грудня 2018 року, біля кафе «Тайм-аут» невідомими особами було понівечено секцію європаркану, що встановлений навколо ринку (біля селищного стадіону). Нові секції паркану встановлені лише тиждень назад. Свідків протиправних дій правопорушників немає. А в кафе «відпочивали» десятки гоголян.

Це вже не вперше проблеми від відвідувачів зазначеного закладу громадського харчування. Цілий тиждень кафе не працює, але як відкривається, то її відпочиваючі завжди залишають «сюрпризи». Коли стояли бетонні плити, то за ними регулярно відвідувачі закладу «справляли свої потреби», не говорячи вже про гори опалків, які вони залишали, як при вході до «Тайм-аута», так і навколо.

Всього десять днів назад за п’ять кроків від входу в кафе було не без застосування автомобіля збито металеву арку, яка була встановлена при вході на територію ринку. При чому удари по ній були нанесені неодноразово. Врешті-решт зловмисники навтішалися залишивши після себе скручену «в дулю» кучу металобрухту. Свідків знову немає.

Половину робочого дня чотирьох працівників затрачено на відновлення і ремонт арки, була залучена спецтехніка, проведені рихтувальні та зварювальні роботи. Металева арка ще потребує фарбування, але головне, що вже ніколи не буде такою рівною.

Дивує не те, що відбуваються такі «факти», а те що гоголянам подобається такий стан речей. Все відбувається за завидної мовчазної кругової поруки. Так за три останні роки ніхто з правопорушників не поніс покарання, бо «ніхто нічого не бачив». Але ж всі бачать хто викинув купу сміття, хто витягнув за двір обрізане гілля дерев, хто сидів і плюхав насіння соняху собі під ноги, де всього за крок стоїть урна для сміття, хто розбив скляну пляшку і т.д. і т.п.

Здається ви, гоголяни, до цього часу не зрозуміли головного, що ваші кошти можуть пропадати не тільки з власної кишені, але й з бюджету громади, бо ви їх маєте і там теж. Пошкоджений паркан та інше майно, це теж втрати ваших коштів. Доки ви цього не зрозумієте, то будете жити так, як цього заслуговуєте. І ніколи не будете мати зручностей і культури, таких як в Європі, бо тут є ВИ!

Після невдячності і безпардонності, яку мені на Фейсбуці влаштували декілька осіб, я практично припинив залишати свої дописи та інформацію для населення, я їх продовжую викладати на веб-сайті «Гоголівська селищна рада», але поглянувши на паркан, не стримався і знову написав цю статтю. Можете переглянути світлини, але пам’ятайте, що це відбулося і знову все відбуватиметься і відбуватиметься лише за вашої кругової мовчазної згоди.