Комісії при Гоголівській селищній раді

ПОСТІЙНО ДІЮЧА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ, БЮДЖЕТУ ТА ФІНАНСІВ ГОГОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Персональний склад комісії:

ВЕТУШКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ – голова комісії, депутат Гоголівської селищної ради (моб.тел.: (066) 024 03 45)

ЦИМБАЛИСТА СВІТЛАНА АНДРІЇВНА – секретар комісії, депутат Гоголівської селищної ради (моб.тел.: (096) 264 87 28)

БУЛЬВІН ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ – член комісії, депутат Гоголівської селищної ради

СТАВНА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА – член комісії, депутат Гоголівської селищної ради

ФЕДОРЧЕНКО НАДІЯ ГРИГОРІВНА – член комісії, депутат Гоголівської селищної ради

СНІГУР АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ – член комісії, депутат Гоголівської селищної ради

ПОСТІЙНО ДІЮЧА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНИХ СФЕР, ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, ЕКОЛОГІЇ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ ГОГОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Персональний склад комісії:

ДАВИДЮК МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ – голова комісії, депутат Гоголівської селищної ради (моб.тел.: (095) 011 92 26)

ВІЛЬХОВА НІНА МИКОЛАЇВНА – секретар комісії, депутат Гоголівської селищної ради (моб.тел.: (050) 751 69 51)

ФЕДОРЯКА ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ – член комісії, депутат Гоголівської селищної ради

ОРИШИЧ СВІТЛАНА ГРИГОРІВНА – член комісії, депутат Гоголівської селищної ради

ЛИТВИН СВІТЛАНА ПИЛИПІВНА – член комісії, депутат Гоголівської селищної ради

ПОЛЬОВИЙ ДМИТРО ПЕТРОВИЧ – член комісії, депутат Гоголівської селищної ради

КАРПЕНКО МИКОЛА ПАВЛОВИЧ – член комісії, депутат Гоголівської селищної ради

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ САМОВРЯДНОГО КОНТРОЛЮ ЗА ВИКОРИСТАННЯМ ТА ОХОРОНОЮ ЗЕМЕЛЬ ПО ГОГОЛІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

Персональний склад комісії:

ФЕДОРЧЕНКО НАДІЯ ГРИГОРІВНА – секретар комісії, депутат Гоголівської селищної ради (моб.тел.: (050) 880 22 29)

ФЕДОРЯКА ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ – член комісії, депутат Гоголівської селищної ради

ОРИШИЧ СВІТЛАНА ГРИГОРІВНА – член комісії, депутат Гоголівської селищної ради

ВІЛЬХОВА НІНА МИКОЛАЇВНА – член комісії, депутат Гоголівської селищної ради

МЕЛЬНИК СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА – член комісії, землевпорядник Гоголівської селищної ради

АДМІНІСТРАТИВНА КОМІСІЯ ПРИ ГОГОЛІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

Персональний склад комісії:

ШАПРАН ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – голова комісії, житель селища Гоголеве (моб.тел.: (066) 290 66 46)

ГРИЦЕНКО ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА – секретар комісії, спеціаліст по військовому обліку Гоголівської селищної ради (моб.тел.: (066) 619 63915)

КУЛАЖЕНКО ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ – член комісії, житель селища Гоголеве

СИДОРЕНКО ОЛЕКСАНДР ГЕННАДІЙОВИЧ – член комісії, дільничний, офіцер поліції