Дитячий навчальний заклад яслі/сад «Веселка»

Завідувачка Гоголівського ДНЗ "Веселка"

Никоненко Інна Петрівна

Контактний телефон:  0663233466

Адреса закладу:

38310, Україна, Полтавська область, Великобагачанський район, селище Гоголеве, вулиця Станіслава Горєва, 10

Службовий телефон:  (05345) 9-54-76

Електронна адреса: innanykonenko@ukr.net

Веб-сайт: veselkagogolevo.16mb.com

Години роботи: з 07:30 до 18:00 години.

В мальовничому селищі нафтовиків Гоголеве перший дитячий садок було відкрито в 1957 році. Він був розміщений у тимчасовому непристосованому приміщенні (жилий фінський будинок).

В грудні 1987 році був введений в експлуатацію новий дитячий садок, в якому і знаходиться зараз дошкільний заклад. Його побудувало підприємство НГВУ „Полтаванафтогаз".

З 1 січня 2004 року дитячий ясла-садок „Веселка" перейшов у комунальну власність Гоголівської селищної ради .

Головною метою Закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.