Діти - наше майбутнє

 


Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства.

І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашої країни.

У всьому світі майже в кожній сім'ї ростуть діти. І від того, якими вони стануть, залежить майбутнє нашої планети. Діти будуватимуть міста і заводи, нові магістралі, вирощуватимуть урожай, розвиватимуть культуру. Як все це робитимуть сьогоднішні діти - залежить від батьків, від сім'ї, в якій вони живуть, від дорослих людей, що їх оточують.

 Потрібно, щоб не тільки батьки, але й всі дорослі бачили в кожній дитині людину майбутнього. А для цього вони мусять, у першу чергу, поважати маленьку особистість, турбуватися про її здоров'я, освіту, особистим прикладом виховувати в ній чесність і справедливість.

Дітям необхідно добре знати історію свого роду і своєї Батьківщини, щоб пишатися успіхами своїх предків і не повторювати їхніх помилок. Малеча повинна поважати дорослих і берегти те, що створено й створюється людьми старшого покоління. Розуміючи свою роль у житті всієї планети, діти повинні добре навчатися, постійно дбати про своє здоров'я, підвищувати загальну культуру, тому що тільки здорові та освічені люди зможуть будувати чудове мирне життя для себе і своїх нащадків.

Діти - наше майбутнє, це знають всі. Та, на жаль, дуже часто саме вони найбільше страждають від байдужості нас, дорослих. І дуже часто вони не отримують розуміння і підтримки від батьків, почувають себе одинокими в своїх сім’ях.

У нас є можливість показати цим дітям, що вони потрібні нам. Потрібні здоровими, розумними, сильними. І що ми допоможемо їм стати такими, бо саме від нас залежить, якими вони виростуть. Від нас залежить їхнє майбутнє, а, отже, і наше, і майбутнє всього суспільства. Вкладіть в своїх діток маленьке зерно, і в майбутньому воно проросте величезним деревом і віддячить вам багатим врожаєм!

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одними з найголовніших наших обов'язків. Ми повинні усвідомлювати відповідальність за маленькі життя, наповнювати їх гармонією та красою навколишнього світу, вкладати їм любов, впевненість в собі і в завтрашньому дні, аби наші маленькі дослідники і чомучки не боялися експериментувати і розвивати наш світ у майбутньому.

 

ЗВІТ ПРО РОБОТУ ВЛАДИ (СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ТА ДЕПУТАТІВ)

за період з 2016 по 2019 рік включно

На центральному селищному стадіоні футбольне поле було приведено до належного стану (викошені бур'яни), ворота підварені та пофарбовані, відновлено лавочки для глядачів, обладнано з нуля волейбольну площадку, встановлені вуличні спортивні тренажери та урни для сміття, додаткові лавочки під горіхами та біля волейбольної площадки, а також встановлено баскетбольний щит та шведську стінку з брусами. Закуплено два комплекти форми для футбольної команди, щороку купуємо м'ячі, сітки та інший спортивний інвентар. Виділяємо кошти на перевезення спортивних команд та на сезон виділяли їх на зарплату тренеру футбольної команди. Завжди регулярно підстригаємо траву на стадіоні та фарбуємо лінії розмітки футбольного поля, прибираємо сміття. На сьогодні відновлено на стадіоні металевий павільйон з навісом, що біля кафе "Тайм-аут", а зі сторони ринку встановлено паркан та дві в'їздні арки з шлагбаумами. Гілля дерев підрізане, поросль щороку вирубується, все пофарбоване.

На майданчику біля ЖКХ поросль вирубана, гілля дерев підрізані, сміття вивезене, вирівняні турніки. Відновлено грибок і пісочницю, Прикріплено дитячий баскетбольний щит та бруси. Встановлено лавочки, закопано та пофарбовано колеса. Є металева гойдалка, висить проста гойдалка на ремнях, підвішене колесо від автомобіля, встановлені футбольні дитячі ворота, урна для сміття. Перевезено і встановлено гірку та площадку із драбинками із дитсадка "Веселка". Виготовлено своїми силами і встановлено балансир, завезено пісок. Доглядаємо і надалі це місце, а також є і там плани на майбутнє. Земля в цьому місці не наша, а тому там все виглядає скромніше...

Для здешевлення послуг розваг, що надаються діткам, нами було придбано дитячий батут. На якому дітвора безкоштовно розважається під час свят в селищі. Закупаємо і роздаємо діткам морозиво влітку, а на День Миколая та на Новорічний ранок - цукерки. На День селища частуємо й кашею.

В школу приносили не одноразово м'ячі, закупили один комплект футбольної дитячої форми, надавали кошти для придбання матів, тенісних столів, спортінвентаря та ялинки, тощо. Надаємо учням 5-11 класів та діткам дитсадка додатково на НР цукерки. В минулому році ми допомогли розфарбувати нову ігрову доріжку понад малою школою та встановити поряд двоє футбольних воріт і закопаних і розфарбованих автомобільних колес. Встановили і лавочку, вирівнювали грунтом територію біля шкільної їдальні (питання безпеки для дітвори), тощо. На шкільній каштановій алеї встановили п'ять лавочок та урни для сміття - це теж все для дітвори та молоді...

Біля ж/д мосту в районі Марченки дерев'яні волейбольні стійки було замінено на металеві, встановлено урну для сміття, лавочки та вуличний спортивний тренажер на три місця, а також дитячий балансир виготовлений власними силами. Шкода урну для сміття по звірячому побили камінням,а балансир зламали через два дні після його встановлення. Місцеве населення постійно приносить пакети зі сміттям і викидає його на цей майданчик. Але ми регулярно все прибираємо. Хотілося б і там зробити більше, але покищо "руки не підіймаються"...

Біля Гоголівського БК дитячий майданчик прийшлося повністю демонтувати і переобладнати по-іншому. Додатково встановлено ігровий комплекс "Бастіон", дитяча подвійна качеля, вертушка, балансир, дві пружини, гірка "Паровозик". Своїми силами було зліплено із залізобетону скульптурку "Черепашка" та зроблено пісочницю "Кораблик". На майданчику ми подбали про безпеку і закрили люк каналізаційно-водовідвідного колодязя та плитою камеру з водяними трубами, що поряд з Перукарнею. Площадку було вирівняно, а будівлю перукарні розмальовано. Обладнали місце під кленом (символом селища) для того щоб молоді мами могли перепеленати своїх дітей (стіл та лавочки). Дитмайданчик тепер виглядає значно красивіше на фоні нового паркану. Всі лавочки і урни для сміття перед БК були замінені на подвійні та встановлено безліч квітників. Звичайно і надалі є плани щодо цього майданчика. А за БК теж для дітвори підвішене колесо автомобіля. Роздаєтьсябезкоштовний Інтернет через Wi-Fi роутер. По парку діти із задоволенням катаються і бігають, тому дорожки є приємними не тільки для прогулянок дорослих.

Завдяки спонсору в вестибюлі будинку культури в цьому році теж появився тенісний стіл на якому грають не тільки дорослі і молодь, але й безліч дітей, також отримано 5 баскетбольних кілець, м'ячі, сітки, тощо.

В дитячому садку "Веселка" ми допомагали замінювати пошкоджений паркан, фарбували дитячі ігрові конструкції, деякі демонтували і встановили біля ЖКХ, надали нові три ігрові гірки та лавочку, встановили при вході на територію урну для сміття, тощо. Щороку виділяємо кошти для подарунків діткам-випускникам. Навіть у минулому році на День селища ми надали знову іграшки дитсадку. Дбаємо і про вогнегасники, покривала і білизну, іграшки, тощо. В дитсадку головному корпусі та їдальні школи замінено сучасними всі вікна, а також частина дверей.

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування


Календар свят України. Мова ділового спілкування

Логін: *

Пароль: *