Армія з народом

⁠НА ЗЕМЛІ НАШОЇ З ВАМИ КРАЇНИ БЕЗЧИНСТВУЄ ВОРОГ!

ЩОДНЯ НА ПЕРЕДОВІЙ ГИНУТЬ НАШІ УКРАЇНЦІ, А ТОМУ МИ ПОВИННІ ЛЯГАТИ І ВСТАВАТИ ЗРАНКУ З ДУМКОЮ ПРО НИХ.

Що ми могли б ще для них зробити сьогодні?

Що їм потрібно саме в даний час?

Чим би наша місцева громада могла б їм ще допомогти?

Чи все ми зробили для тих хто повернувся звідти демобілізованим?

Як вирішене питання із забезпеченням їх санітарно-курортним лікуванням?

Чи надали ми їм допомогу в подоланні бюрократичної тяганини з отриманням статусу бійця АТО?

Чи змогла наша місцева громада регулярно надавати їм матеріальні допомоги?

Чи виділили ми для них земельні ділянки, передбачені чинним законодавством України?

Чи нічого ми не забули зробити для тих, хто ціною свого життя і здоров'я ризикує чи ризикував, стоячи на захисті нашого з вами спокою? Щоб ми з нашими дітьми не тікали світ за очі та не ховалися від пострілів, взривів мін, снарядів та ракет, не чули стону і плачу, не бачили голоду, розрухи, насилля, крові та смерті?

Чи ми дійсно зробили ВСЕ ДЛЯ ЦЬОГО і ЗАПЛАТИЛИ ВСЕ тим, хто був там?

(далі буде розміщуватися інформація про призваних та демобілізованих воїнів АТО,

вказуватимуться координати та телефони волонтерів, їх першочергові завдання,

висвітлюватимуться відповідні заходи та розміщатиметься інформація про те,

що зроблено нашою громадою для них і для так необхідної нам ПЕРЕМОГИ!)

УВАГА!

В УКРАЇНІ ПРОХОДИТЬ ШОСТА ДЕМОБІЛІЗАЦІЙНА ХВИЛЯ!

Радник з питань внутрішньо переміщених осіб у кожному регіоні України