Давидова Тетяна Григорівна

Виборчий округ № 13 - село Устивиця (вул. Мічуріна, вул. Олександра Матросова, вул. Кропивницького, пров. Толстого, вул. Маяковського, пров. Грибоєдова, пров. Миру, пров. Комарова, вул. Джерельна, вул. Глібова, вул. Абрикосова, пров. Чернишевського, пров. Коцюбинського, вул. Центральна 1-5, 8-16, 20), село Грянчиха, село Псільське.

Орієнтовна кількість виборців - 169

Від ПП «Рідне місто» – 29 голосів

Дата народження - 13.06.1977    Моб.тел.: 0993944855     село Устивиця, вул. Соборна, буд. 3, кв. 3

Освіта - середня-технічна